0

תזונה נכונה לחיות מחמד

אבות מזון

פחמימות: מקור האנרגיה הראשוני של הגוף, חשובים לתהליך הפקת האנרגיה. הסוכרים אחראים ליצירת תאי הגוף.

שומנים: מורכבים מחומצות שומן, משמשים כמקור אנרגיה ומאגר אנרגיה בגוף, הם משמשים לבנייה של קרום התא. הגוף יכול לפרק שומנים בהעדר סוכר על מנת להפיק אנרגיה. השומן שבגוף מסייע בחילוף חומרים בגוף, כמו כן רקמות השומן מרפדות ומגנות על האברים הפנימיים.

חלבונים: המורכבים מחומצות אמינו משמשים חומר גלם לבניית תאי הגוף. מהווים מקור אנרגיה בהעדר פחמימות ושומנים. לחומצות האמינו תפקידים שונים במערכות הגוף. האנזימים מאיצים תהליכים ביולוגיים, תנועת שרירים ופועלים היטב בסביבה חומצית בקיבה.

ויטמינים: מולקולות שאין הגוף יכול לייצר בעצמו וחיוניים לתפקוד תקין. תפקידם העיקרי בזירוז חילוף החומרים בגוף. ישנם ויטמינים המסיסים במים וויטמינים המסיסים בשומן.

מינרלים: תרכובות הנחוצות לשמירת רמה מאוזנת של הסביבה הטבעית בגוף; יונים של מינרלים שומרים על לחץ אוסמוטי, על רמת חומציות תקינה ועל איזון ותגובתיות תקינים ברקמות, כולל גם רקמת הדם. הם נחוצים לפעילות העצבים, קרישת דם, ועוד.

ויטמינים ומינרלים משתתפים בתהליכים חיוניים בגוף כגון פירוק אנרגיה ממזון, מסייעים בתהליך העיכול, גדילה והתפתחות, חילוף חומרים, תיפקוד מערכת העצבים. משתתפים בבניית כדוריות הדם וההורמונים בגוף.

חומציות
גוף בעל החיים שואף באופן טבעי מתמיד לאיזון החומציות. כאשר האיזון מופר מתחילות להופיע בעיות בריאותיות. הדם בגוף צריך להיות מעט בסיסי (7.35 – 7.45). מעל או מתחת לתחום זה משמעו מצב של מחלה. תזונה בלתי מאוזנת, המכילה מזונות יוצרי חומציות רבים מייצרים עומס על הגוף המנסה לשמר PH מאוזן. לצורך האיזון הגוף עשוי להשתמש במינרלים מתוך מאגרי הגוף כגון נתרן, אשלגן, מגנזיום וסידן, וכתוצאה מכך לחשוף עצמו למחלות. המינרלים הללו נלקחים מאיברים חיוניים ומהעצמות על מנת לסתור ולנטרל את החומצה. עומס זה עשוי לגרום לנזק מצטבר לגוף, שלעיתים מתגלה רק לאחר שנים.

מדד סוכר
המדד הגליקמי, מציין את היכולת והמהירות של מזון מסוים להעלות את רמת הסוכר בדם. חשוב לבחור פחמימות שלהן ערך גליקמי נמוך מ 55 המצביע על כך שהן מייצרות תנודה נמוכה ברמות הגלוקוזה והאינסולין בדם. ערך גליקמי נמוך מפחית את הסיכון לחלות בסוכרת במחלות לב, חשוב ביותר לשמירה על תחושת שובע וכוח פיזי לאורך זמן.

ועוד...

  • תהליכי בישול
  • איכות מרכיבי המזון
  • ריפוי עצמי של הגוף
  • כלבים רגילים לעומת כלבי עבודה
  • לחשוב פשוט לחשוב טבעי

לסיכום...

בריאות מושלמת מבוססת על חוק הטבע שלפיו, השלם מורכב מסך חלקים עצמאיים ונפרדים. כאשר חלק אחד אינו פועל כהלכה הוא משפיע על כל שאר החלקים בגופה של חיית המחמד. עיקרון הבריאות המושלמת טוען כי בריאות משמעה לא רק לא להיות חולה וכי בריאות טובה היא תהליך מתמשך. התאים בגופה של חיית המחמד מתחלפים באופן טבעי ולכן חומרים מזיקים או העדרם של חומרי בנייה יסודיים בגוף עלולים להוביל ליצירת תאים פגומים ולתפקוד לקוי ובהמשך לבריאות לקויה. כאשר מחלות ומצבים כרוניים נוצרים ניתן ליישם את עקרונות הבריאות המושלמת. על פי גישה זו, סימפטום נחשב להודעה מקדימה שמשהו אינו כשורה, הוא מנחה ומסמן לנו להתבונן מתחת לפני השטח במטרה למצוא את שורש הבעיה.

אתר wildpet.co.il הינו אתר קניות מקוון המשמש כחנות אינטרנט.
האתר מופעל על ידי חברת ווילד פט הממוקמת בעמק חפר.

אחריות:
כל המוצרים והשירותים המוצעים למשתמש לרכישה באתר הינם כפי שהם.
תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ידוע למשתמש כי יתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין המראה במציאות.
על המשתמש חלה האחריות לוודא את התאמת המוצר לצרכיו ו/או להתייעץ עם מומחה רלוונטי.
ווילד פט לא תישא בכל אחריות להתאמתם לצרכי המשתמש ו/או למטרותיו.
המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו ש ווילד פט אינה אחראית לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין בין בעקיפין, במוצרים ו/או בשירותים שיסופקו באמצעות ווילד פט וכי אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה בהם.
השימוש באתר וביצוע הרכישה הינו מגיל 16
ווילד פט לא תעשה כל שימוש ולא תעביר את פרטי המשתמשים לצד ג כלשהו

אספקה ומשלוח:
המשלוח נעשה באמצעות חברת שליחים לכל מקום בארץ באמצעות חברת שליחים אלא אם צויין אחרת.
מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון חברת השליחים ועל אחריותה .
חברת ווילד פט שמה דגש על איכות המוצרים, אספקה יעילה מהירה ובמחירים תחרותיים.
מחיר המשלוח הוא קבוע לכל רחבי הארץ.
הפריטים המוצגים באתר יסופקו עד 4 ימי עבודה מיום ההזמנה אלא אם מצוין אחרת.

זכות ביטול עסקה והחלפת מוצר פגום:
הצרכן רשאי לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או קבלת מסמך פרטי העסקה לפי המאוחר.
בעת ביטול עסקה על ידי הצרכן. ישלם הצרכן 5% מערך המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם ולא תחול במקרים הבאים כקבוע בתקנות : רשלנות או זדון של הצרכן ,כח עליון ,שימוש בניגוד להוראות היצרן
פריטים אשר נפגמו במשלוח יוחלפו על ידנו בפריט זהה ללא כל תמורה, כאשר המשלוח יעשה על ידנו ללא כל תמורה מיד עם הגעת הפריט הפגום .
פריט שימצא לא תקין , יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש .הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והחזרתו אל הלקוח לא תחויב בדמי משלוח.

קנייה:
המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק ולמשתמש תונפק חשבונית מס.
התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח. באתר רשאי לרכוש כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף , אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל.
על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי. ווילד פט מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי . ווילד פט תשמש במידע לצורכי מימוש הצעתו והזמנתו של הלקוח ממנה ולצורך עדכון הלקוח במוצרים חדשים ובעדכונים העשויים לעניין הלקוח.

מוצרים :
אנו שומרים על זכותנו לגרוע ו/או להוסיף מוצר ו/או מוצרים ו/או שירות ו/או שירותים מהאתר ו/או לשנות האתר
ו/או תוכנו ו/או המחירים ו/או התנאים המופיעים בו בכל עת ללא כל התראה מוקדמת. הלקוח מצהיר בזאת, כי קרא את תקנון האתר והיינו מודע לתקנון האתר וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד ווילד פט ו/או עובדיה ו/או מפעילי האתר והוא פוטר אותם מכל אחריות לכל נזק שיגרם, במישרין או בעקיפין, בגין מוצר ו/או שירות לרבות מחמת איכותו, טיבו, השימוש בו איחורים באספקה.

סמכות שיפוט:
סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט:
תל אביב , חיפה, נצרת ,באר שבע וירושלים .

אנו נשמח לקבל משוב , חיובי או שלילי על מנת שנוכל להתאים את עצמנו לדרישותיכם.

כתובת: ת.ד. 819 בת חפר מיקוד 42842.

x

#{title}

#{text}

#{price}